alt

ثبت نام برای کسب درآمد

قوانیین عضویت در برنامه

کاربر گرامی، با توجه به اینکه تمامی خدمات ارائه شده در مجموعه جی جاب تابع قوانین مطروح در این بخش است، مطالعه آن پیش از استفاده از خدمات الزامی بوده و ثبت نام در این مجموعه به معنای پذیرش این شرایط و قبول کلیه قوانین از طرف شما می باشد.

1-خدمات و سرویس ها:

_جی جاب مستقیما هیچ گونه سرویسی ارائه نمی نماید، بلکه تنها ایجاد کننده پل ارتباطی بین مشتری و متخصصان جهت تسهیل در ارائه و دریافت سرویس است. بدین معنا که متخصص میان پذیرش درخواست خدمات یا رد آن مخیر است و مشتری نیز پس از ارسال درخواست خدمت و مشخص شدن متخصص می تواند درخواست خود انصراف دهد. بدین وصف، هر سفارشی که در قالب جی جاب انجام می گردد یک قرارداد مستقل مابین متخصص و مشتری بوده و خدمات جی جاب تنها زمینه ساز انعقاد این قرارداد میان مشتری و متخصص است.

_خدمات جی جاب شامل ارائه سهولت سفارش گذاری، پیشنهاد متخصصان خوش نام، ایجاد امکان مقایسه قیمت های پیشنهادی و شفافیت قیمت خواهد بود.

2-شرایط استفاده کاربران از جی جاب:

_کاربر باید دارای اهلیت باشد. لذا داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی کاربر، به عنوان اماره قانونی، برای استفاده از جی جاب شرط است.

_در کلیه­‌ٔ مراحل استفاده از جی جاب ، کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

3-حساب کاربری:

_استفاده از مجموعه جی جاب منوط به داشتن حساب کاربری است. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است.

_مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهدهٔ صاحب حساب کاربری است، در نتیجه کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار شخص دیگری قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. به علاوه ضروری است که در راستای ممانعت از سوء استفاده غیر، در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد.

جی جاب مجاز است در صورت صلاحدید پیش از استفاده کاربر از حساب کاربری برای اطمینان از صحت اطلاعات، کاربران را احراز هویت نماید.

4-اطلاعات:

_با توجه به ماهیت خدمات جی جاب ، کاربر می‌پذیرد که اطلاعات لازم از جمله آدرس و شماره تماس معتبر و سایر اطلاعاتی که برای تکمیل ارائه خدمات ضروری باشد را، با علم به این موضوع که برخی از این اطلاعات در اختیار متخصص و یا مشتری مخاطب سفارش قرار خواهد گرفت، با رضایت کامل در اختیار جی جاب قرار دهد.

5-ثبت سفارش:

_برای استفاده از خدمات جی جاب ، مشتری باید در اپلیکشن مشتری ثبت نام کرده و سفارش خود را نهایی نماید. در صورتی که نهایی شدن سفارش معلق بماند، سفارش به جی جاب ابلاغ نشده و جی جاب قادر به انجام خدمت نخواهد بود.

_پس از توافقات نهایی مشتری موظف است در زمان مقرر در محل بیان شده (نشانی‌ که در درخواست سرویس ثبت شده ‌است) حضور یابد، در غیر این صورت جی جاب مجاز خواهد بود هزینه ایاب و ذهاب متخصص را از اعتبار وی کسر یا از نام‌برده وصول نماید.

_با توجه به ماهیت سرویس‌ها، پس از گذر زمان طولانی از انجام سرویس، امکان کارشناسی و راستی آزمایی در خصوص دعاوی از بین خواهد رفت، لذا مشتری متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکلات احتمالی این موارد را حداکثر طی دو هفته تقویمی به جی جاب اطلاع دهد. عدم توجه به این موضوع به معنای رضایت مشتری و اسقاط کلیه دعاوی آتی وی در این خصوص خواهد بود.

6- خدمات سلامت و زیبایی:

_سرویس سلامت و زیبایی ارائه‌شده در این مجموعه، در قالب قوانین جمهوری اسلامی بوده و با توجه به ماهیت فعالیت، خدمات دارای دسته‌بندی ویژه بانوان و آقایان می‌باشد و سفارش گذاری برای هر خدمت تنها با در نظر گرفتن این موضوع امکان‌پذیر است. لذا کاربر اقرار می‌نماید که با ایجاد سفارش در جی جاب این بند را به‌طور کامل مطالعه نموده و نسبت به این امر آگاهی کامل دارد.

7- حقوق و تعهدات جی جاب:

_ جی جاب متعهد به اجرای قوانین جمهوری اسلامی در کلیهٔ فعالیت‌­های خود خواهد بود.

_جی جاب متعهد به تلاش برای ارائه‌ی سرویس پرسرعت و باکیفیت است و در این راستا با به‌روزرسانی مداوم تارنما و نرم‌افزارها، متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقاء می‌بخشد.

_ جی جاب نهایت سعی خود را در خصوص ارتقای کیفیت و سرعت خدمات خود خواهد نمود. لیکن عواملی چند از جمله سرعت اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند مورد استفاده کاربر بر کیفیت خدمات جی جاب تأثیر مستقیم دارد. لذا برای استفاده ایده­ آل از خدمات مذکور، بهتر است از مرورگرهای به‌روز شده و اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند با سرعت متعارف استفاده نمایید.

تبصره:جی جاب نمی‌‌تواند اجرا شدن اپلیکیشن جی جاب را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

_هدف اصلی جی جاب جلب رضایت مشتری است. لیکن در بعضی مواقع در راستای ارائه خدمات ممکن است به دلیل اتفاقات غیرمترقبه و خارج از اختیار جی جاب ، از جمله شرایط اضطراری و فورس ماژور، قطع سراسری شبکه­‌های ارتباطی، قطع برق، بسته شدن مسیر و .... در ارائه خدمات اخلال ایجادشده و یا سفارشات ثبت شده لغو گردد. در این حالت تمام تلاش جی جاب به جایگزینی متخصص مربوطه با متخصص­‌های مشابه خواهد بود. در غیر این صورت هزینه‌های پرداختی توسط مشتری تمام و کمال عودت خواهد شد.

قبول قوانین و مقررات